Юридична консультація по темі Договорное право

Договір ЦПХ про надання послуг

Чи можна оформити Договір ЦПХ про надання послуг медпрацівником на проведення передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів, якщо у медпрацівника є свідоцтво на право про...

договір купівлі- продажу на користь покупця.

яким чином укласти договір, щоб у покупця були найбільш комфортні умови?

договор подряда

дОБРЫЙ ДЕНЬ! Вопрос: можно ли перезаключать договор подряда каждый месяц?

договор подряда

дОБРЫЙ ДЕНЬ! Вопрос: можно ли перезаключать договор подряда каждый месяц?

відмова у розторгненні договору

ФОП отримав від ЖЕКу повідомлення про підвищення вартості утримання придомової терріториї на 120 % і ФОП написав листа на розторгнення договору в одностайному порядку на шо отримав відмову по ст.629 ...

арендна ставка земельної ділянки за межами населеного пункту для ведення фермерського господарства

ПОЛТАВА.При заключенні договору оренди земельнох ділянки для фермерського господарства ДЕРЖКОМЗЕМ В ПОЛТАВСЬКІЙ області поставив арендну плату в 12 відсотків по середній обласній нормативній оцінці--...

Пролонгація договору

Добрий день! В договрі такий пункт: "Термін дії цього Договору встановлюється з дати його підписання обома Сторонами і терміном на 1 (один) календарний рік. Якщо за місяць до закінчення дії Договору С...

Договора оренди автотранспорту

Виробничий кооператив своїм рішенням створив автошколу б.Сухорученка,члени мають власний автотранспорт кооперативу який використовують для навчання водіїв.Чи потрібно кооперативу укладати догов...

Реклама на багатоквартирному будинку ОСББ.

У нас в багатоквартирному будинку створили ОСББ. На будинку є величезна реклама і власники сплачують в міський інформаційний центр за користування будинком. Міський інформаційний центр наполягає, що ...

договору послуг водопостачання зі споживачем

Чи стосуються положення ГК питання укладання договору виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення згідно типового договору (ст. 179, 184)?

Правомірність застосування с.631 ЦКУ

Чи правомірно застосовувати ст. 631 ЦКУ, а саме п.3 при укладанні договору на теплопостачання при тому, що ч.1 ст.12 Закону № 922 містить заборону на придбання товарів, робіт і послуг до/без проведенн...

підвищення плати за освітні послуги

якими нормативними актами керується освітній заклад змінюючи або підвищуючи плату за освітні послуги

Обов"язок сторін узгодити та підписати акт звірки взаєморозрахунків

Побутовий споживач електроенергії хоче підписати акт звірки надання і оплати послуг з постачання електроенергії за останні три календарних роки, а саме 2014-й, 2015-й та 2016-й. Енергопостачальна комп...

Оренда майна

Добрий день! Скажіть будь-ласка.Я, як приватний підприємець,орендую приміщення, що знаходиться у власності районної ради.Зараз ми поновлюємо договір оренди майна. Районною Радою мені на ознайомлення ...

Оплата за навчання у Дрогобицькому пед.університеті.

В договорі пишеться:"Розмір плати встановлюється за весь строк надання освітньої послуги і не може змінюватись". Договір був підписаний 19.08.2014року. Чи правомірно вимагають від нас доплати ...

Оплата за обучение в высшем заведении

Добрый день. Дочь учится на 3 курсе высшего заведения в Харькове. Согласно договору,установлена оплата за обучение до 30 червня 2018г. В данное время студентов уведомили о повышении оплаты за обучение...

Транспортне експедирування

13.03.2017
Добрий вечір,підкажіть будь ласка,чи повинен Експедитор оплатити Перевізнику за надані послуги лише після отримання коштів від Замовника ( Клієнта)? В одноразовому Договорі-Заявці не передбачено такої...

Аренда квартиры по устной договоренности.

Аренда жилья по устной договоренности. Арендатор арендовал голые стены и сделал ремонт под свои нужды ( за свой счет), закупил мебель именно для этой квартиры, с учетом ее планировки, делал в кварт...

написание расписки

При написании расписки на получение денег в долг физ.лицом от физ.лица при свидетелях нужно ли вносить в расписку паспортные данные свидетелей? Заверение расписки у нотариуса не планируется.

Договор на выполнение робот

Каков должен быть перечень пакета документов договора на выполнение робот? Как правильно заполняться?

Договір надання сільськогосподарських послуг

чи можна його укладати на сьогодняшній день, якщо однією з сторін є Державне підприємство? Та який порядок рорахунків за ним?

Договір позики (безвідсоткової) між фізичними особами

Що може бути забезпеченням зобов’язань по Договіру позики (безвідсоткової) між фізичними особами?

Документи на тендер

Доброго вечора! Ми хочемо прийняти участь у тендері по держзакупівлях будівельних робіт,підкажіть будь-ласка чи є вичерпний перелік документів,згідно закону,які необхідно зібрати для участі.Дякую.

Стаття 722. Прийняття дарунка, ЦКУ

Доброго дня! Плануємо оформити договір дарування квартири з брата на сестру. Чи можна зробити це в два етапи-спочатку син дарує квартиру матері, а потім вже мати - дочці?

Додаткова угода до договору

Чи маємо ми право заключати додаткову угоду до договору на збільшення суми (сума договору 2977752,00 сума додаткових коштів на продукти 460785,3), якщо цього немає в договорі

Щодо тлумачення Статті 207 ЦК. Вимоги до письмової форми правочину, Цивільний кодекс України

Чи можна вважати, що кредитний договір (письмова форма укладання якого є обов’язковою - ст.1055 ЦК) укладений в письмовій формі, коли оферент подав підписану тільки ним заяву-оферту банку (в якій заз...

Потрібен зразок договору

Потрібен зразок договору між заводом виробником та Товариством якє займається оптово-роздрібною торгівлею, і замовляє на заводі виготовленну продукцію по образцях Товариства!

Договір приєднання

13.10.2015
як юридична особа може доказати в суді факт розміщення правила обслуговування/надання послуг у відповідній редакції та у відповідний проміжок часу при виникненні спірних ситуацій між юр.особою та кліє...

отмена определения мирового соглашения

По условиям мирового соглашения сторона1 обязуется через 5лет передать в дар квартиру, а сторона2 заключить договор аренды этой квартиры без права проживания третьих лиц и с уплатой арендной платы 1 г...

Договор подряда

13.05.2015
Можно ли в суде расторнуть договор подряда с твердой сметой на основании абзаца 2 ч. 5 ст. 844 ГКУ? Судебной практики не нашёл. Спасибо


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 17
Телефон: 0963753599
Телефон: 0637323860
Телефон: margarita88@i.ua
Телефон: 0963202046 0959153942


Загрузка
Наверх