Застосування ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживача" при поверненні меблі, виготовленої на замовлення

Відповідно до Договору на виготовлення меблів Виконавець виконує за завданням Замовника роботи з виготовлення меблів і передає результат роботи Замовнику. Замовник відповідно до умов цього договору зобов'язаний прийняти та оплатити виготовлений Виріб.

Але Замовник, посилаючись на ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів" бажає розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Виконавець відмовляє виконати дану вимогу, пояснюючі це тим, що в даному випадку Закон регламентує таке повернення товару, придбанного на підставі договору КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ, а не ДОГОВОРУ НА ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ, а також тому, що е "Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню)..." і в цій перелік входять "пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником), тобто те що було придбано Виконавцем і з чого були виготовлені меблеві вироби на замовлення.

Хто в данному випадку прав?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

В данном случае действует не 9 статья ЗУ "О защите прав потребителей" а 10 статья. При этом важны мотивы послужившие основанием разорвать данный договор-заказ. Исходя из указанных вами мотивов, проконсультирую правовую сторону данного случая. Повторюсь, 9 статья в данном случае не приемлема.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:[email protected]
Skype:[email protected]
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 3
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860