Сказати «Дуже Дякую»


Сума до перерахування р.

Добрий день! Працюю по ненормованому графіку, фіксовану кількість годин в місяц з урахуванням кількості вихідних та святкових днів. в червні 2016 моє бути 151 робоча година. Наскільки є правивим зі сторони

Доброго вечора, Антон. Ні, лише по своєму бажанню, роботодавець немає право змінювати режим роботи і збільшувати кількість робочих годин. В ст. 32 КЗпП встановлено:

У зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Якщо колишні істотні умови праці не може бути збережено, а працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється за пунктом 6 статті 36 цього Кодексу.

Це означає, що без згоди працівника режим роботи змінюватись не може, а якщо колишні умови праці не можуть бути збережені, працівника про це потрібно повідомити за 2 місяці.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:[email protected]
E-mail:[email protected]
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Активні юристиАктивні юристи

Телефон: 0637323860
онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 3
Телефон: +38 (098) 414-65-40