Порядок утримання із засуджених вартості за харчування

15.09.2020

Просимо Вас надати роз"яснення: засуджена до позбавлення волі відбуває покарання у виправному центрі у дільниці з мінімальним рівнем безпеки. Чи повинна вона відшкодовувати вартість свого харчування? Бо у відповідності зі ст. 121 КВК засудженні до позбавлення волі у виправних колоніях, а в нашому випадку виправний центр, вартість харчування не відшкодовується. За здалегіть вдячні Вам!

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня. Відповідно до ст.64 КВК засуджені, які відбувають покарання у виправних центрах, подукти харчування придбавають за власні кошти.

Зв'язатися з юристом
Boychenko Lyudmila, місто Кіровоград
Телефон:+380932302047
E-mail:advokat.l.boychenko@gmail.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 62
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 2
Телефон: +380932302047

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Загрузка
Наверх