Вибрати редакцію 

Кримінально-виконавчий кодекс України (КВКУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 05.01.2017
  • вступив у чинність 01.01.2004

КВКУ в останній чинній редакції від 5 січня 2017 року.

! кодекс має нову редакцію, яка набирає чинності 1 січня 3000 року.
Порівняти зміни

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Кримінально-виконавчий кодекс регулює порядок и умови виконання та відбування  покарань з метою захисту інтересів суспільства, особи та держави шляхом створення умов для ресоціалізації та виправлення засуджених, запобіганню вчинення нових правопорушень засудженими та іншими особами, а також запобіганню жорстокому і нелюдському поводженню з засудженими та їх тортурами. Кримінально-виконавчий кодекс України набув чинності 01.01.2004 року.

В Кримінально-виконавчому кодексі зазначено принципи виконання кримінальних покарань, гарантій захисту засуджених, визначення їх правового статусу, обов’язків та інтересів; регламентації умов та порядку виконання та відбування покарань, участі громадськості; порядку застосування до засуджених заходів впливу с метою профілактики та виправлення їх поведінки. В  КВК вказаний також порядок звільнення від відбування  покарань, надання допомоги звільненим від відбування покарань, нагляду та контролю за ними. Кодекс складеться із 26 глав та 4 розділів. Кримінально-виконавче законодавство, крім цього кодексу, складається з інших нормативних актів та міжнародних договорів, які були ратифіковані Верховною Радою. Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен вчора в 10:53:12

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Кримінально-виконавчий кодекс України має майбутню редакцію тільки від 1 січня 3000 року

Сравнить изменения с текущей редакцией

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Кримінально-виконавчий кодекс України (КВКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 3
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів