Поділ майна

Добрий вечір, маю таке питання.

Ми з чоловіком розлучаємось і постало питання поділу майна. Під час шлюбу я одержала спадок, продала його і за ці кошти ми придбали квартиру. Нині чоловік претендує на половину квартири. Я хочу залишити ії собі. Які у мене шанси?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Если докажите в суде документально происхождение денег то шансы большие наймите хорошего адвоката я думаю все в доказательной базе

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Доброго вечора.

Майно отримане у спадок належало Вам на праві особистої приватної власності ст.57 Сімейного кодексу України. Тому кошти, які Ви отримали від продажу особистого майна належали Вам на праві приватної власності, треба довести що саме за ці кошти була придбана квартира, тоді будуть законні підстави для визнання права власності за Вами.

Зв'язатися з юристом
Юношева Любовь Юрьевна, місто Харків
Телефон:+380952114823
E-mail:uristka965@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Стоимость юридических услуг всегда определяется индивидуально по каждому делу/ ситуации/ проблеме для каждого клиента и зависит от объема и сложности работы, которую требуется выполнить, количества времени, необходимого для её выполнения.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11


Загрузка
Наверх