Вибрати редакцію 

Кодекс торговельного мореплавства України (КТМУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 05.01.2017
  • вступив у чинність 12.07.1995

КТМУ в останній чинній редакції від 5 січня 2017 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Кодексом торгівельного мореплавства регулюються відносини, що виникають з торгівельного мореплавства. Кодекс набув чинності 12 липня 1995 року. Згідно з КТМ, торгівельним мореплавством вважається діяльність, що пов’язана з використанням суден з метою перевезення вантажів, багажу, пошти, пасажирів, рибних та морських промислів, видобування корисних копалин, виконання криголамних, буксирних і рятувальних робіт, прокладення кабелю та виконання господарської, культурної та наукової діяльності. Діяльність по торгівельному мореплавству можуть здійснювати суб’єкти господарювання за наявності у них відповідної ліценції.

В Кодексі торгівельного мореплавства також зазначено, що до адміністративних, цивільних, господарських та інших відносин, що виникають із торгівельного мореплавства і неврегульовані даним Кодексом, застосовуються відповідні правила цивільного, господарського, адміністративного та іншого законодавства України. Кодекс торгівельного мореплавства України зазначає, що включення в договори, які передбачені цим актом законодавства, умов щодо застосування звичаїв торгівельного мореплавства та  іноземного законодавства можливе тільки у разі, коли сторони мають прав відступати від умов КТМ. Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 10:20:24

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Кодекс торговельного мореплавства України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Кодекс торговельного мореплавства України (КТМУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів