Вибрати редакцію 

Житловий Кодекс Української РСР (ЖКУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 25.07.2018
  • вступив у чинність 01.01.1984

ЖКУ в останній чинній редакції від 25 липня 2018 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Житловий кодекс Української УРСР – це головний законодавчий акт, який регулює житлові відносини в Україні. Він був прийнятий Верховної Радою УРСР 30 червня 1983 року, а набув чинності 01.01.1984 року. Протягом його терміну дії було затверджено 21 зміна та доповнення.  Сьогодні Житловий кодекс УРСР діє в частині, що не суперечить українському законодавству. Житловий кодекс регламентує відносини, що пов’язані житловими приміщеннями, їх використанням, та з житловими правами громадян.

В цьому кодексі також йдеться мова про зміст та структуру житлового фонду, житлові права та обов’язки громадян, призначення жилих будинків та приміщень, визначає питання по забезпеченню громадян житловими приміщеннями, користування ними, а також користування гуртожитками, службовими приміщеннями, живими приміщеннями у будинках житлово-будівельних кооперативів, забезпечення схоронності житлового фонду та про відповідальність за порушення житлового законодавства. Житловий кодекс містить 7 розділів і 193 статті.

Основне завдання кодексу – створення механізму реалізації статті 47 Конституції , згідно з якою держава формує умови, за яких громадяни можуть побудувати житло, придбати його у власність чи оренду, для громадян, які потребують соціального захисту, житло їм надається безплатно або за доступну для них ціну.Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 08:32:44

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Житловий Кодекс Української РСР не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Житловий Кодекс Української РСР (ЖКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів