Вибрати редакцію 

Водний кодекс України (ВКУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 18.12.2017
  • вступив у чинність 20.07.1995

ВКУ в останній чинній редакції від 18 грудня 2017 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Водним кодексом регулюються відносини щодо збереження, наукового обґрунтованого, раціонального використання вод для потреб населення та різних галузей економіки, охорони вод від забруднення, відтворення водних ресурсів, запобігання засміченню,  шкідливим діям вод та усуненню їх наслідків, покращення стану водних об’єктів, а також охорони прав громадян, установ, підприємств, організацій на водокористування. Крім Водного кодексу, водні відносини регулюються Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» та іншими актами.

Водний кодекс України визначає наступні поняття: басейн водозбірний, акваторія морського порту, використання води, болото, вода дренажна, вода зворотна, водний об’єкт, підземні води, водоносний горизонт, забруднення вод, ліміт використання води, озеро, пляжна зона, ставок, уріз води та інші. Згідно даного нормативно-правового акту до  водного фонду України входять усі води (водні об’єкти), що знаходяться на території України, в тому числі поверхневі води, підземні води та джерела, а також територіальне море та внутрішні морські води.

Цей кодекс набув чинності 20.07.1995 року складається з 112 статей. Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 09:05:56

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Водний кодекс України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Водний кодекс України (ВКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів