Розрахункові по закінченню контракту

Доброго дня.

Скажіть будь-ласка як правильно вчинити? В 2016 році заступника директора навчального закладу призначили директором за контрактом на три роки. В цьому році 03.07.2018 його звільнюють з посади директора за п.2 частини першої ст.36 Кодексу законів про працю України. І в цей же день призначають виконуючим обов"язки цьогож навчального закладу.

Чи потрібно в даному випадку виплачувати розрахункові. Якщо да то за який період (весь чи тільки за час перебування на посаді директора)?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Валентина.

Розрахунок не потрібен, бо трудовий договір фактично та юридично продовжено.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054

Доброго дня, Валентина. Я вважаю, що розрахункові потрібно виплатити, так як з попереднього контракту його звільнено, а день звільнення працівнику обов"язково виплачують розрахункові.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 31
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380638665952


Загрузка
Наверх