Відпустка за свій рахунок

13.06.2018

Доброго дня. Чи можу я взяти відпустку за свій рахунок, якщо я пропрацювала лише 1 місяць?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня шановна Ірина.

Cтаттею 25 Закону України «Про відпустки» визанчено вичерпиний перелік, коли надається відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника в обов'язковому порядку.

Також за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

Як Ви бачите, є вичерпний перелік коли можна взяти відпустку без збереження заробітної плати за наявності поважної причини та на який термін щорічно.

Таким чином, Ви можете взяти відпустку без збереження заробітної плати, навіть пропрацювавши 15 днів.

Зв'язатися з юристом
Титаренко Яна Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:+38 (067) 630-77-35
E-mail:obesyanka30@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації ( в особистих повідомленнях на сайті чи по e-mail) здійснюється на платній основі від 50 грн.( В залежності від складності питання).
Написання позовних заяв, скарг, договір та інших процесуальних документів - ціна договірна.
Подякувати за конституцією ви можете слідуючи чином карта Приват банку 4149625810823912

Доброго дня,Ірина. Так, якщо навіть пропрацювали 1 місяць, Ви маєте право на відпустку без збереження зарплати, так як відпустка без збереження надається за календарний, а не за робочий рік.Але за сімейними обставинами відпустка надається по домовленості з роботодавцем, але якщо є підстави, визначені в ст.25 ЗУ "Про відпустки", тоді відпустка повинна надаватись обов"язково.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 20
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380638665952


Загрузка
Наверх