додаткова відпустка при усиновленні

Добрий день! Я є усиновлювачем дитини і маю право на додаткову соціальну відпустку. До своєї заяви в тому числі з мене вимагають додати копію рішення суду. Чи можу я її не вкладати до пакету документів, а просто предявити(спираючись на таємницю усиновлення. І на які постанови можу опиратися?)

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня! Особа, яка усиновила дитину, має право на відпустку у зв'язку з усиновленням дитини за умови, якщо заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини.

Відпустка у зв'язку з усиновленням дитини віком старше трьох років надається за заявою особи, яка усиновила дитину, на підставі рішення про усиновлення дитини та оформляється наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

При наданні відпустки у зв’язку з усиновленням слід також враховувати, що відповідно до статті 18-1 Закону про відпустки, якщо усиновлювачами дитини є подружжя, така відпустка надається одному з них на їх розсуд. Підтвердження того, що інший з подружжя не скористався зазначеною відпусткою, може бути відповідна довідка з місця роботи. Якщо ви не надасте копію рішення суду про усиновлення, то і підстав для надання такої відпустки не буде.

Зв'язатися з юристом
Клюка Тетяна Миколаївна, місто Чернігів
E-mail:tanakluka58@gmail.com

Дякую за відповідь. Скажіть,хіба я не можу опиратись на статтю 228 сімейного кодексу. В минулому році я просто показала рішення суду,з якого виписали всі необхідні реквізити і повернули рішення мені на руки.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 6
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380505459070

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх