Як не втратити оздоровчі?

16.04.2018

Я звільняюсь по переводу з посади завідувача бібліотекою, де законом передбачена допомога на оздоровлення під час щорічної відпустки у розмірі

посадового окладу. Перевожусь на посаду завгоспа. Хочу підти у відпустку вже на новому підприємстві (згідно ст.81 КЗпП України), але оздоровчі на новій посаді законом не передбачені. Як можна їх не втратити?

Дякую!

Ваш коментар *


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 31
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380638665952

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: 380967299951
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх