Чи можу придбати не приватизовану ділянку,без кадастрового номера?

Що робити, якщо держакт на ділянку є, але він старого зразка, без кадастрового номера?Чи маю я право придбати таку ділянку і які наслідки в подальшому можуть бути,якщо ділянка не приватизована?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Христина Ігорівна.

Якщо зем. ділянка не має кадастрового номера, законно купити її неможливо.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

Доброго дня. Згідно зі ст. 377 Цивільного кодексу України (ЦКУ) розмір земельної ділянки та кадастровий номер є істотними умовами договору, який передбачає перехід права власності на земельну ділянку, що є предметом договору.

Не виключена ситуація, коли право власності на земельну ділянку підтверджується державним актом, виданим до 2002 року. У таких актах відсутній кадастровий номер. Таким чином, що б виконати вимоги ст. 337 ЦКУ власник повинен отримати відомості по кадастровому номеру додатково.

Для повного розуміння необхідності зазначення в договорі кадастрового номеру ще раз звернемо увагу, що це істотна умова договору.

Згідно зі ст. 638 ЦКУ договір вважається укладеним, якщо сторони домовилися щодо усіх істотних умов. А до істотних умов належить і ті, які визначені законодавством для такого виду договорів. У нашому випадку істотну умову, яка повинна бути присутньою в договорі – це кадастровий номер земельної ділянки.

Виходячи із суті питання, необхыдно зазначити, що в окремих випадках будь-хто готовий укладати договір, незважаючи на вимогу закону. Більше того, існує думка, що можна навіть домовитися з нотаріусом, оформляючи таку угоду. Може це і має місце. Але, в будь-якому випадку правові наслідки настають незалежно від того, хто і про що домовився.

Як випливає зі змісту ст. 638 ЦКУ і практики договір, в якому відсутні істотні умови, є неукладеним. Більш того, при подальшій роботі з реєстрації права власності на земельну ділянку, особі, яка вважає себе новим власником, буде відмовлено в реєстрації.

Зв'язатися з юристом
Шаповалова Наталья Викторовна, місто Дніпро
Телефон:0956555908
E-mail:urist.low.88@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Консультації від 100,00 грн. (залежно від складності і обсягу роботи).
Вартість складання позовних заяв, скарг, клопотань, та інших процесуальних документів, а також договорів обговорюється окремо в кожному випадку.

Вы можете купить, но после того как ее нынешний владелец присвоит ей кадастровый номер! Хотите узнать как это делается - звоните!

Зв'язатися з юристом
Шестаков Вадим, місто Харків
Телефон:+38 (097) 750 1720
E-mail:acshp1@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Подякувати за консультацію Ви можете:
на картку ПриватБанку 5168 7573 5358 2358.

Консультації (в особистих повідомленнях, за телефоном) - від 200 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, апеляцій, касацій, заяв, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Також Ви можете знайти багато інформації на моєму сайті www.shestakov.in.ua



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 54
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
онлайн
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 7
Телефон: +380932302047
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Загрузка
Наверх