Одинока мати

13.02.2018

Одинока мати двоих детей может взяти в 2018 роци 10 календарных днив видпустки за 2015 рик ???

Дитини в 2015 року було 17 рокив

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Юлія. Так, може, адже соціальна відпустка для працівників, які мають дітей (в том числі одиноким матерям) не згорає. (ст.182-1 КЗпП).

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 25
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0956555908
Телефон: margarita88@i.ua


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх