вірне найменування школи мистецтв

31.01.2018

Чи повинно вказуватись у назві школи її приналежність? Наприклад, Любарська школа мистецтв Любарської селищної ради? Чи просто Любарська школа мистецтв?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня Валентина,

Якщо засновник селищна рада і вона затвердила статут цього закладу з той або з іншою назвою, то реєстрація відбудиться згідно статутними документами.

А в загалі обов'язковості немає.

Навчальний заклад повинен мати власну назву, в якій обов'язково вказується його тип (дитячий садок, школа, гімназія, ліцей, колегіум, коледж, інститут, консерваторія, академія, університет чи інше) та організаційно-правова форма.

ст. 18 умови створення навчальних закладів

Зв'язатися з юристом
Зікрата Олена Анатоліївна, місто Дніпро
E-mail:ladvice@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Онлайн консультація від 100 гривень,
Розробка документів від 200 гривень.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 65
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +380 50 217 35 55
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 16
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх