Закон про вищу освіту. Проходження по конкурсу.

11.01.2018

Я работаю заведующим кафедрой. У меня заканчивается срок работы зав. кафедрой. Для дальнейшей работы на должности заведующего кафедрой надо ли мне проходить по конкурсу или можно оформить контракт без прохождения по конкурсы?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Ирина.

Ответ на этот вопрос ищите в уставе вашего ВУЗа.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054

Найкраща відповідь

Для подальшої роботи Вам необхідно укласти трудовий договір (контракт). Відповідно до ч.11 ст.55 ЗУ "Про вищу освіту" для посад науково-педагогічних працівників укладанню трудового договору (контракту) передує конкурсний відбір.

Отже, необхідно проходити конкурс.

Зв'язатися з юристом
Дмитрий Олегович, місто Дніпро
E-mail:d.berestenko2013@gmail.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 65
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0990550842


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх