Стаття 34 "Про поліцію"

11.01.2018

Отже, згідно п.6, статті 34 при поверхневій перевірці людини поліцейський має право не лише проводити по поверхні одягу руками чи спецзасобами, а й вимагати показати вміст сумок, кишень і т.п.?

Поліцейський не має права власноруч перевіряти їх?

Яка наступна процедура у випадку відмови показати вміст сумки, наприклад?

Дякую за відповідь

Ваш коментар *

Відповіді юристів

За законом «Про національну поліцію», під час поверхневої перевірки речі особа повинна самостійно показати поліцейському вміст особистих речей. Поліцейський зобов’язаний заздалегідь попередити особу про застосування фізичної сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї і надати їй достатньо часу для виконання законної вимоги поліцейського. За ст. 185 кодексу про адміністративні правопорушення, злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків-тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-450 грн. за день у вісім годин праці.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 23
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 093 785 54 58
Телефон: +38 (067) 630-77-35


Загрузка
Наверх