Правомірність дій державного виконавця

Доброго дня. Чи може державний виконавець накласти арешт на зарплатний рахунок, коли при цьому з заробітної плати вже удержуються кошти у розмірі 40% від заробітної плати? Дякую.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Світлана.

Так, може.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054

Вітаю, Світлана.

Згідно ч.3 ст. 70 Закону " Про виконавче провадження" із зарплати боржника за виконавчими документами може бути утримано:

1) 50% - на аліменти, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю, відшкодування шкоди/збитків, завданих злочином, а також через втрату годувальника;

2) 20 % - в усіх інших випадках.

Частина 4 ст.70 цього Закону називає максимально допустимий розмір відрахувань із зарплати робітника:

1) 70 % - у випадку відбування боржником покарання у вигляді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей;

2) 50% - в інших випадках.

Вказані розміри максимальних відрахувань стосуються випадків, коли стягнення відбувається за кількома виконавчими документами одночасно.

Зв'язатися з юристом
Чернова Катерина Вікторівна, місто Чернівці
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Ведение дела, индивидуальная работа - по договору. Консультации общего характера - бесплатно.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 8
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх