звільнення за п.9 ст.36

07.12.2017

доброго дня як має зроблений запис в трудовій книжці коли працівник написав заяву на звільнення за п.9 ст. 36?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Та так і вказуйте :Звільнено згідно з п. ..... ч. .... ст. 36 КЗпПУ

Зв'язатися з юристом
Дмитро Ігорович, місто Київ
Телефон:0637323860
E-mail:alexa_67@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання консультацій або складання документів виключно на платній основі. Ціни врегульовуємо в ході обговорення.
Картка ПриватБанку для фіню подяк :
5167985690513304

що мається на увазі під підставами передбачені іншими законами???

звільнення працівниці у звязку з переведенням чоловіка на службу в іншу місцевість (проходить військову службу за контрактом у військовій прокуратурі Західного регіону України) це звільнення відноситься до п.9 ст. 36 чи це стаття 38 КЗпП України?

Доброго дня, Галина. В такому разі потрібно розібратись, згідно якого закону хоче звільнитись працівник. Адже в п.9 ст.36 КЗпП мова йде про підстави для звільнення, вказані в інших законах. Якщо звільнення відбувається в зв"язку із переведенням чоловіка, то в такому разі звільнення повинне відбуватись за власним бажанням в день, який працівниця вкаже у своїй заяві. "Відпрацьовувати" в такому випадку не потрібно, так як у неї поважна причина.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

працівниця просить звільнити її за п.9 ст. 36 (у звязку з переведенням чоловіка на службу в іншу місцевість) так звучить заява тому я не знаю чи переведення чоловіка на службу у іншу місцевість відноситься до п.9 ст. 36 КЗпП України



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 26
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0637323860
Телефон: margarita88@i.ua


Загрузка
Наверх