Звільнення з контракту

01.04.2015

Чи можуть мене перевести на строкову службу з контракту в особливий період який зараз в країні 26 квітня буде 2 роки як я на контракті.

Мені погрожують що саме так і зроблять якщо відмовлюсь служити і звільнюсь!Що робити?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрий день, Олександр. Так, у разі розірвання контракту, якщо ви не проходили строкову службу та не вислужили встановлені строки строкової військової служби, то вас можуть перевести на строкову службу. Це вказано в п.6 ст. 23 ЗУ "Про війсковий обов"язок та війскову службу:

6. Військовослужбовці, прийняті на військову службу за контрактом із числа військовослужбовців строкової військової служби та громадян призовного віку, які не проходили строкову військову службу, в разі розірвання контракту направляються для проходження строкової військової служби, якщо вони не вислужили встановлені строки строкової військової служби, за винятком випадків, передбачених пунктами "б", "г", "д" чи "з" частини шостої статті 26 цього Закону.

Але в ст. 26 даного ЗУ  вказані винятки, так контракт може бути припинений:

  • б) за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність або обмежену придатність до військової служби;
  • г) у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів - у разі неможливості їх використання на службі;
  • д) через сімейні обставини або з інших поважних причин, перелік яких ( 413-2013-п ) встановлено Кабінетом Міністрів України;
  • з) у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту командуванням (за бажанням військовослужбовця);

 

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 13
Телефон: kasanovn535@gmail.com
онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 12
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: 0637323860

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх