Господарська діяльність

Чи можливе застосування цієї норми до громадян, які у власних помешканнях виготовляють самогон або розводять водою спирт етиловий лише з метою збуту, а також здійснюють такий збут?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора, Віталій. Так, можливо застосування ст.164-16 КУпАП, так як виробництво алкогольних напоїв підлягає ліцензуванню. Якщо б такі громадяни не здійснювали збут, тоді їх дії кваліфікувались би по ст.176 КУпАП.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 38
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 31
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +38 (067) 630-77-35

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх