Выдача справки беременной на санаторно-курортном лечение

Я работаю на гос.предприятии, и нахожусь на 26 неделе беременности! Начальник не выдает мне справку на санаторий, хотя я привезла от врача выписку вкк, что я нуждаюсь в санаторно-курортном лечении....

Что мне делать??!

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрый вечер, Татьяна. Работодатель обязан Вам выдать справку в санаторий, если есть медицинские показания. Согласно ст.185 КЗоТ.:

Власник або уповноважений ним орган повинен у разі необхідності видавати вагітним жінкам і жінкам, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дітей-інвалідів, путівки до санаторіїв та будинків відпочинку безкоштовно або на пільгових умовах, а також подавати їм матеріальну допомогу.

Ви можете написать жалобу в Управление гоструда.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 26
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0637323860
Телефон: margarita88@i.ua


Загрузка
Наверх