Получение минимальных алиментов

10.08.2017
Розділ: Алименты

Здравствуйте! С 2011 года я получаю алименты на ребенка в размере 1/4 заработной платы ежемесячно, но не меньше 30% прожиточного минимума для ребенка соответствующего возраста (дочери 15 лет). Могу ли я рассчитывать, согласно нового закона от 08.07.2017, что будут автоматически увеличены алименты до 50% прожиточного минимума на ребенка или нужно готовить исковое заявление в суд. Ведь бывший муж получает минимальную зарплату и ее 1/4 часть является меньше 50% прожиточного минимума на ребенка данного возраста.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня.

Вам потрібно подати позов судовий збір не справляється про стягнення аліментів суд винесе нове рішення згідно вимог чинного законодавства 25% але не менше 50% прожиткового мінімуму дитини відповідного віку.

Зв'язатися з юристом
Мартинюк Ярослав Олександрович, місто Вінниця
Телефон:+380972458235
E-mail:martin_22222@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: У разі виникнення додаткових запитань та/або при необхідності більш детальної консультації, звертайтесь в особисті повідомлення на сайті або пишіть на електронну адресу.

Згідно до прикінцевих положень нового закону: п. 2. До правовідносин щодо стягнення аліментів на дитину у розмірі не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, що виникли до набрання чинності цим Законом, у тому числі за рішенням суду про стягнення аліментів у розмірі не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, застосовуються положення цього Закону в частині стягнення аліментів на дитину у розмірі не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Вам не потрібно знову звертатись до суду. Держ. виконавець, який провадить стягнення аліментів повинен стягувати відповідно до норм нового закону.

Зв'язатися з юристом
Ольга, місто Київ
E-mail:prostoalimenty@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 26
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0637323860
Телефон: margarita88@i.ua


Загрузка
Наверх