Оплата обучения может быть доплаченой если оплата за год обучения внесена через месяц просят доплатить.

18.06.2017

Если оплата за учебный год была произведена 23.01.17 , а договор о повышение оплаты предоставили в марте 2017года.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Могут требовать доплату за текущий учебный год или нет???

Добрый день, Александр. Поднимать оплату могут раз в году согласно п.7 ст.73 ЗУ "О высшем образовании".

7. Розмір плати за весь строк навчання для здобуття відповідного ступеня вищої освіти, підвищення кваліфікації встановлюється вищими навчальними закладами в національній валюті.

Вищий навчальний заклад має право змінювати плату за навчання у порядку, передбаченому договором, не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

Розмір плати за весь строк навчання або за надання додаткових освітніх послуг підлягає оприлюдненню у засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах, на інформаційних стендах та в будь-який інший спосіб.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

Добрый день Маргарита Сергеевна. Большое спасибо.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 25
Телефон: 0963753599
Телефон: margarita88@i.ua
Телефон: +380972458235
не в мережі
Фото користувача
Ольга
м. Київ
відповідей за тиждень: 4


Загрузка
Наверх