Шахрайство

17.06.2017

Добрий день. У мене таке запитання. Зробила покупку в інтернет-магазині(скоріше не дійшло до того щоб назвати це покупкою). Спочатку проплатила гроші, а потім відправили товар. На почті я зробила відмову так як товар був пошкоджений. Коли зателефонувала продавцю сказав що почув мене на прохання повернути гроші і відключився. Номер мій в чорному списку гроші не повернули. Рідскажіть як вирішити проблему?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня! Зв'язатися з іншого телефонного номеру. Вам необхідно чітко знати координати власника інтернет-магазину. Надішліть йому листа (можна й електронного) щоб він знав про Ваші вимоги, зрозуть скріш-шоти повідомлень, будете мати докази у суді, що ви повідомляли його. Вишліть листа заказним листом і якщо він навіть відмовиться отримати його, то будете мати виписку із пошти, що особа відмовилася отримувати, тобто не має наміру повертати кошти. Після цього зверніться до суду у порядку цивільного судочинства або напишіть заяву у поліцію.

Зв'язатися з юристом
Ваш Юрист, місто Львів
E-mail:vash.uryst7@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Скільки вважаєте за потрібне. Про спосіб оплати пишіть у повідомленні.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 27
Телефон: 0963753599
Телефон: margarita88@i.ua
Телефон: +380(63)494-98-57


Загрузка
Наверх