Розділ майна після розлучення

Доброго дня.Нерухомість була куплена в шлюбі ,але за кошти чоловіка від продажу нерухомості, яке належало тільки йому до шлюбу.Запитання. При розлученні ,чоловік повинен сплачувати половину коштів від продажу нерухомості дружині?Дітей не має.Дякую

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня і вам, пане Олександр.

Повинен, якщо не доведе, те що ви вказали у суді.

Звісно тоді і якщо колишня до суду звернеться.

Але, зверніть увагу. Продати нерухомість, без нотаріально завіреної згоди дружини чоловік законно не зможе.

Окрім випадку, коли вже він звернеться до суду, щоб доказати що то є його особисте майно.

Щоб такого не траплялось, треба шлюбний договір укласти, або, як у цьому випадку - якщо домовитесь, разом до нотаріуса та укласти договір про розподіл спільного майна.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

Доброго вечора, Олександр. Згідно ст.57 СК України, якщо майно набуте за кошти одного із подружжя, які належали йому особисто,то таке майно рахується особистої властністю чоловіка. Але якщо дружина не згодна з цим і подасть до суду, то потрібно ще буде довести той факт, що нерухомість придбана за гроші чоловіка.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

Доброго дня Олександр

При укладанні договору купівлі-продажу нерухомого майна дружина або чоловік надає свою згоду на придбання майна, яке нотаріально засвідчується в якому дружина не заперечує на придбання майна і там також повинно бути зазначено за які кошти буде придбано це майно. Походження коштів чоловіка які належили йому особисто, які були витрачені на купівлю майна. Потрібно довести про походження коштів на придбання майна, але це надзвичайно складно, наприклад якщо подарували батькі чоловіка на придбання нерухомості або заробили та відкладали у готівці, то довести що це були кошти чоловіка неможливо, а якщо у чоловіка був особистий безготівковий рахунок або кошти були надбані в наслідок дарування або спадкування і на це є документальне підтвердження, то суд може визнати про особисту приватну власність майна. Якщо не довести, то майно може бути поділене між чоловіком та дружиною, при розподілі майна.

Зв'язатися з юристом
Зікрата Олена Анатоліївна, місто Дніпро
E-mail:ladvice@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Онлайн консультація від 100 гривень,
Розробка документів від 200 гривень.

Все майно набуте в шлюбі ділиться навпіл, але, якщо є майно придбане за власні кошти (воно є неподільним). Але в суді необхідно буде надати докази, що дане майно придбане саме за особисті кошти.

Зв'язатися з юристом
Драган Яна Сергіївна, місто Київ
Телефон:0966122121
E-mail:advokat.ydragan@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Он-лайн консультація від 200 грн. в залежності від складності питання та обсягу матеріалу для вивчення.
Оплата за консультації ви можете здійснити на рахунок: 5168745600768326 Приват банк



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +380 50 217 35 55
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 16
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх