Чи можна позбавити батьківства під час вагітності?Якщо розвестись з чоловіком?

03.04.2017

Добрий день.Хочу запитати я щас вагітна на 5 місяці хочу розвестись з чоловіком і він теж хоче.Я хочу дізнатись якщо я щас розведусь він втратить права на дитину.Я би хотіла записати на себе чи це не можливо?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня пані Наталія.

Згідно ч. 2 ст. 110 СК позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину по відношенню до другого з подружжя або дитини. Зазначене обмеження стосується як чоловіка, так і дружини.

Зв'язатися з юристом
Бобрушко Люба Юріївна, місто Київ
Телефон:0684963771
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Вартість послуг: 100 грн. ПриватБанк картка № 4149497855859932

Доброго і вам дня, шановна пані Наталія.

Нажаль, це неможливо, та і розірвати шлюб до виполнення дитині одного року теж неможливо.

Але, у подальшому, якщо будуть підстави, позбавити батька батьківськіх прав можно, але це не позбавить його батьківськіх обов'язків - сплати аліментів.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 33
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 15
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380505459070

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх