Термін ввозу авто на іноземній реєстрації

На який термін громадянин України може ввозити авто на іноземній реєстрації,якщо перебуває на консульському обліку і вписаний в техпаспорт як співвласник?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня.

«Є поняття резидентів і нерезидентів. Резидент – це особа, яка постійно проживає на митній території, нерезидент – особа, котра постійно проживає на території іншої країни. Іноземець (нерезидент) має право їздити таким автомобілем територією нашої держави без реєстрації у МРЕВ до двох місяців, із реєстрацією – до року. А от українець-резидент на території нашої країни має право керувати транспортним засобом лише з українськими номерними знаками встановленого зразка.

Пересуватися автомобілем з іноземними номерами можна іздити лише десять днів. Це термін, передбачений законом для розмитнення авто! А те, що зараз відбувається, – це суцільний хаос. Їздити такою машиною означає порушувати закон, і крапка! Громадянин України, безперечно, не має права пересуватися таким автомобілем. Частина 4 статті 121 Адміністративного кодексу України чітко це регламентує».

Зв'язатися з юристом
Бобрушко Люба Юріївна, місто Київ
Телефон:0684963771
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Вартість послуг: 100 грн. ПриватБанк картка № 4149497855859932



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 16
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
онлайн
Фото користувача
Олег Вікторович
м. Київ
відповідей за тиждень: 6
Телефон: 0637323860

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: 0637323860
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх