Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів, Про вищу освіту

16.01.2017

Доброго дня! Я навчаюся на першому курсі університету, і зараз займаюсь оформленням соціальної стипендії, так як мій батько - учасник бойових дій. Але на даний момент ми не проживаємо разом через те що мої батьки розлучені. Зараз в нього нова сім'я(має нову законну дружину). Чи маю я право на пільги дитини учасника бойових дій, а саме на соціальну стипендію?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Найкраща відповідь

Доброго дня Анжеліка,

Відповідно до СКУ ви маєте рівні права та обов'язки щодо батьків, незалежно від того, чи перебували їхні батьки у шлюбі між собою, ст. 142.

Права та обов'язки дитини ґрунтуються на походженні дитини від них, засвідченому органом державної реєстрації актів цивільного стану не залежно перебувають Ваши батьки на даний час у шлюбі, батьківство встановлюється раз та назавжди. Тому Ви маєте пільги які має Ваш батько.

Зв'язатися з юристом
Зікрата Олена Анатоліївна, місто Дніпро
E-mail:ladvice@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Онлайн консультація від 100 гривень,
Розробка документів від 200 гривень.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 62
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 19
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: 068 627 39 86

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх