конфлікт інтересів

Працюю в державній установі разом 2004 року разом з своїм чоловіком, з яким перебуваю офіційно у шлюбі з 2006 року. Він працює заступником директора, а я помічником керівника. Безпосередньо йому не підпорядкована. Якщо він подасть свою кандидатуру на посаду директора і його призначать чи зможу я перебувати на посаді помічника керівника, адже стану йому безпосередньо підпорядкованою, хоча призначена була на цю посаду попереднім керівником?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Ваші трудові відношення можуть бути розцінені як порушення.

Зв'язатися з юристом
Олег Вікторович, місто Київ
Телефон:0637323860
E-mail:alexa_67@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання консультацій або складання документів виключно на платній основі. Ціни врегульовуємо в ході обговорення.

Стаття 27 ЗУ "Про запобігання корупції"

1. Особи, зазначені у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.

Особи, які претендують на зайняття посад, зазначених у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані повідомити керівництво органу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі близьких їм осіб.

Положення абзаців першого та другого цієї частини не поширюються на:

1) народних засідателів і присяжних;

2) близьких осіб, які прямо підпорядковані один одному у зв’язку з набуттям одним з них статусу виборної особи;

3) осіб, які працюють у сільських населених пунктах (крім тих, що є районними центрами), а також гірських населених пунктах.

2. У разі виникнення обставин, що порушують вимоги частини першої цієї статті, відповідні особи, близькі їм особи вживають заходів щодо усунення таких обставин у п’ятнадцятиденний строк.

Якщо в зазначений строк ці обставини добровільно не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з моменту виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування.

У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває у підпорядкуванні, підлягає звільненню із займаної посади.

Пункт "в" ч.1. ст. 3 вказаного закону розповсюджує заборону щодо спільної роботи близьких осіб для державних службовців, посадових особіб місцевого самоврядування.

З наведеного слідує, якщо ви за посадою будете підпорядкована за посадою, яку займе ваш чоловік, то на вас незалежно від того, ким ви були призначені на посаду, будуть поширюватись обмеження щодо прямого підпорядковання близькій особі у зв’язку з виконанням повноважень.

Зв'язатися з юристом
Яцюк наталія, місто Київ
Телефон:+38 (098) 414-65-40
E-mail:advocat_ny@ukr.net

Добрий день! Виходячи з інформації, яка зазначена у вашому запитанні, буде наявний конфлікт інтересів.

Зв'язатися з юристом
Малик Олександр Володимирович, місто Вінниця
Телефон:+38 (096)-109-76-08
E-mail:lawyermalyk@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Консультація від 300 грн.
Вдячність приймається на карту ПриватБанку
5457 0822 2444 4039 або на картку Mоnobank 5375 4141 2160 3210



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 4
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: +38 (096)-109-76-08
Телефон: +38 (097) 410 44 00

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх