Стаття 61. Обмеження, пов’язані зі службою в поліції, Про поліцію

11.01.2017

Напишіть будь ласка чи може атестований працівник поліції бути членом громадської організації?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Шановна Олга! В статті 61 ЗУ " Про поліцію" йдеться про політичні партії. Громадські організації у цій статті не зазначені.

Зв'язатися з юристом
Марія Шутальова, місто Харків
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: особиста консультація від 100 грн (залежить від складності)
Позовні заяви, клопотання,тощо - за домовленістю, на картку.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 20
Телефон: 0963753599
Телефон: 0637323860
Телефон: 0963202046 0959153942
Телефон: margarita88@i.ua


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх