Стаття 18. Звільнення від призову на строкову військову службу, Про військовий обов'язок і військову службу

10.01.2017

Скажіть будь-ласка, після закінчення міліцейської академії та отримання спеціального звання, чи можуть військові комісаріати ставити на облік таку особу, як призовника та призивати на строкову службу до армії?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора, Олександр. В ст.18 ЗУ "Про ВО і ВС" встановлено, що відстрочка від призову є у осіб, яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові (спеціальні) звання офіцерського (начальницького) складу. При вступі до ВУЗу МВД присвоюється спеціальне звання молодшого начальницького складу (п.1.7.2. Порядку присвоєння спеціальних звань та подання матеріалів для їх присвоєння, затрерджений Наказом МВД). Отже, таку особу не можуть призивати та ставити на облік як призовника.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: margarita88@i.ua
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 21
Телефон: 0963753599
Телефон: 0637323860
Телефон: 0963202046 0959153942


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх