Грошова допомога

07.04.2021

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи має право на одноразову грошову допомогу офіцер, який підписав перший контракт у ЗСУ (із запасу), якщо він до цього працював по контракту в ДСНС?..

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Скорее нет, чем да. Суть вопроса в том что согласно подпункта 8 пункта 6 ПКМУ № 704-2017 г. ОДП выплачивается после заключения ПЕРВОГО контракта. Если при поступлении в ГСЧС данный товарищ заключал ПЕРВЫЙ контракт и получил соответственно некую сумму ОДП, то весьма сомнительно считать контракт с ВСУ повторно ПЕРВЫМ ( первый был у него в ГСЧС).

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ

Доброго дня! А як же Абзац сьомий пункту 4 розділу XXII Наказу МОУ від 07.06.2018 №260 (зі змінами) ? ДСНС не є військовим формуванням та не є правоохоронним органом...

12.04.2021 в 12:58:24 відповідь для Богдан

Назва Постанови № 704 стосується і ДСНС, підпункт 8 пункту 6 даної постанови має на увазі саме і цю категорію осіб, які укладають контракт.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх