Подання Адмінпозову щодо перерахування пенсії пенсіонеру МВС

04.04.2021

Доброго дня! Прописаний у Хмельницькому, народився і багато років працюю в Чернівцях на комунальному підприємстві. Готується Адмінпозов до ліквідаційної комісії УМВС у Хмельницькій області,МВС, Головного управління пенсійного фонду у Хмельницькій області у звязку із невиконанням ними своїх обовязків та ігнорування надання довідки та перерахунку пенсії пенсіонеру МВС згідно діючого законодавства. Питання: 1.Чи буде дотримано вимоги КАСУ щодо територіальної підсудності та інших вимог КАСУ у разі подання Адміністративного позову до зазначених Відповідачів за місцем нинішнього перебування Позивача - до Чернівецького окружного адміністративного суду. 2. Які істотні ускладнення виникають для Позивача в даній ситуації у разі відкриття Адміністративного провадження Чернівецьким окружним адмінсудом , а не Хмельницьким окружним адмінсудом, і як це може негативно вплинути на хід та тривалість розгляду справи . Дякую.

04.04.2021

Ваш коментар *

Відповіді юристів

При виборі альтернативної підсудності, передбаченої ст. 25 КАС України, слід подавати до суду за місцем реєстрації позивача або місцем знаходження відповідача згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За умовами п. п. 2, 3 ст. 28 КАС України суддя передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду або після відкриття провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду. Питання передачі справи до іншого суду суддя вирішує ухвалою. Ухвалу про передачу адміністративної справи з одного адміністративного суду до іншого може бути оскаржено.

По-перше – подаєте до суду за місцем вашої реєстрації.

По-друге– строки розгляду справи будуть триваліші через пересилання справи до іншого суду за підсудністю або оскарження ухвали про передачу адміністративної справи.

Зв'язатися з юристом
Яцюк наталія, місто Київ
Телефон:+38 (098) 414-65-40
E-mail:advocat_ny@ukr.net


Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх