Представник акціонера в Наглядовій раді

Доброго дня ! Питання: чи може акціонер замінити свого представника в Наглядовій раді на самого себе ?

Дякую.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня.

Так, може.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

Відповідно до ч.1. ст. 34 ЗУ "Про акціонерні товариства" у загальних зборах акціонерного товариства можуть брати участь особи, включені до переліку акіонерів, які мають право на таку участь, або їх представники. На вимогу акціонера товариство або особа, яка веде облік права власності на акції товариства, зобов'язані надати інформацію про включення його до переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах. З цього слідує, що безумовне право на участь у загальних зборах має право акцонер, який включений до переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах.

Зв'язатися з юристом
Яцюк наталія, місто Київ
Телефон:+38 (098) 414-65-40
E-mail:advocat_ny@ukr.net


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
Телефон: +38 (096)-109-76-08
Телефон: 0974104400
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх