Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 19
Телефон: 0963753599
Телефон: 0686454848
не в мережі
Фото користувача
Коноваленко Олександр Юрійович
м. Запоріжжя (Оріхів)
відповідей за тиждень: 5
Телефон: 066-266-74-38; 097-305-97-44


Відповіді юристівВідповіді юристів

Перевод в іншу військову частину

07.01.2017

Доброго дня. Проходжу строкову службу, відслужив 3 місяці. В батька є офіційний висновок лікарської комісії про присвоєння ІІІ групи інвалідності, але по пенсії грошова виплата дещо більша, тому посвідчення інвалідності він не оформляв. З матір'ю розведжені. Чи можу я перевестись у в/ч поближче до місця прописки у звязку з сімейними обставинами (стан здоров'я батька тільки погіршується) і якщо так, то як це можливо здійснити? А якщо перевестись не можливо, то через який термін я зможу демобілізуватись, якщо підпишу контракт у в/ч своєї області?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора, Олег. Якщо батько, мати, дружина, чоловік, батьки дружини чи чоловіка, діти потребують постійного догляду згідно ґ) ч.8 ст.26 це є підставою для звільнення. Щодо переведення в в/ч поближче, це питання вам потрібно вирішувати безпосередньо зі своїм керівництвом.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

Загрузка
Наверх