Степень пригодности к срочной службе

06.03.2021

При диагнозе остеосинтез плечевой кости, с существующей металлоконструкцией, какая степень пригодности к службе?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, пані Тетяно!

Все залежить від ступеня тяжкості захворювання.

Відповідно до статті 78 Розкладу хвороб і фізичних вад Наказу 402 Міноборони України:

За пунктом а і б - прогресивне захворювання, то відповідно громадянин є непридатним до військової служби ( у першому випадку за пунктом а - має бути виключений з військового обліку взагалі, у пункті б - непридатні до проходження строкової військової служби із постановкою на військовий облік військовозобов'язаних, частково придатний на воєнний час)

Раджу мати обов'язково всі необхідні документи , що підтверджують ступінь прогресування захворювання і під час чергового призову (із 1 квітня 2021 року надати все до призовної комісії під час проходження військово-лікарської комісії).

Всього Вам найкращого!

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх