Чи розповсюджується дія пункту 4.10 ПДР на пішохідні переходи?

26.02.2021

Доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, чи розповсюджується дія пункту 4.10 ПДР на всю проїзну частину, в тому числі пішохідні переходи?

4.10 Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрий день!

Так, проте Ви повинні враховувати що зупинка та стоянка транспортних засобів на пішохідному переході та на відстані до 10 м від нього з обох боків заборонена.

Зв'язатися з юристом
Городечна М.І., місто Львів
Телефон:380964439278
E-mail:maryana.horodechna@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надаю консультації безоплатно та платно (200 грн), складаю процесуальні документи.
картка Приват 4149 4993 4564 9691



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх