Оренда ставків.

25.02.2021

Чи мають право обгородити ставки парканом і таким чином закрити доступ до них.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго ранку. Умови оренди водного об'єкту вказуються в договорі оренди, який укладається між органом державної влади чи місцевого самоврядування та орендарем. За погодженням між цими суб'єктами можуть бути визначені обмеження загального водокористування. Про обмеження загального водокористування орендар зобов'язаний повідомляти населення.

Відповідно до Водного кодексу України, заборона загального водокористування водними об'єктами, наданими в користування на умовах оренди, та їх нецільове використання є підставою для розірвання договору оренди. Проте корстувач згаданого Вами ставка, можливо, є власником земельної ділянки під ним. Тоді право приватної власності на ділянку, за законодавством, поширюється і на водойму, що на ній.

Можете звертатись до мене для надання додаткових правових послуг.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-150 грн. за годину безпосередньо праці.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх