ст.633 Цивільного кодексу

24.02.2021

Голова Садівницького товариства, який обраний загальними зборами, пропонує усім членам СТ укласти Публічний договір щодо розподілу та постачання електричної енергії в межах садівницького товариства. Обов,язковим вважає зазначення у публічному договорі крім П.І.Б. споживача також номер та серію паспорта, місце реєстрації та І.І.Н. Посилається на цю статтю Цивільного кодексу. Чи законні дії Голови СТ?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Вказана Вами стаття ЦК України містить лише загальні та відсильні норми, які можна, зокрема, трактувати і так.

Однак прямої вказівки зазначати в публічному договорі таку інформацію немає.

Як правило, майже всі договори, містять таку детальну інформацію. Робиться це для того, щоб уникнути можливих непорозумінь. Справа в тому, що є випадки, коли є декілька осіб з абсолютно однаковими ПІБ. Суто юридично, якщо в договорі вказати лише ПІБ і все, тоді вийде, що цей договір буде стосуватися всіх осіб, які мають такі ж ПІБ на час його укладення. Про існування власних клонів сторони договору можуть навіть і не здогадуватися. Згодом цим фактом можуть скористатися зацікавлені особи.

Це може призвести до різних непорозумінь та суперечок, щоб не допускати подібного, при укладанні будь яких офіційних договорів, вказують більш детальну інформацію, зазначаючи ідентифікаційний код, серію та номер паспорта, що унеможливлює подібні суперечки.

Важливим тут є інший факт.

Підписання будь-якого договору має бути добровільним. Тож, якщо Вас будь-яка обставина його підписання не влаштовує - Ви маєте право не погодитися з його умовами.

Зв'язатися з юристом
Your Protect, місто Миколаїв
E-mail:KattyVT7@gmail.com


Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх