Зарплата з цивільної роботи

21.02.2021

Якщо офіційне працевлаштування на 1,5 ставки, зберігається вся зарплата, чи за 1 ставку?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, пане Олег.

Зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата за Вашим цивільним місцем роботи (1 ставка).

Згідно з ч. 3 ст. 119 КЗпП за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у т. ч. шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізосіб-підприємців , у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Держбюджету України відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com

Доброго дня! Зберігається середньомісячна заробітна плата.

Зв'язатися з юристом
Малик Олександр Володимирович, місто Вінниця
Телефон:+38 (096)-109-76-08
E-mail:lawyermalyk@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Консультація від 250 грн.
Вдячність приймається на карту ПриватБанку
5457 0822 2444 4039 або на картку Mоnobank 5375 4141 0931 1349

Так середньомісячна у мене ж виходить 7+3,5=11,5

Це одна й та ж організація/посада, тільки половина вихідних робочі.

Тобто зберігається 7?

21.02.2021 в 20:00:19 відповідь для Vladislav Kotigora

Таке от знайшов:

До розрахунку включаються як основна заробітна плата, так і різного роду доплати та надбавки (за надурочну роботу та роботу в нічний час; суміщення професій і посад; умови праці; інтенсивність праці; керівництво бригадою, вислугу років, тощо). Не враховуються виплати за виконання окремих доручень, або ж одноразові виплати, зокрема, компенсація за невикористану відпустку, матеріальна допомога, компенсаційні виплати на відрядження і переведення, тощо.

21.02.2021 в 20:58:53 відповідь для Олег

Якщо у Вас немає сумісництва і це як Ви зазначили єдина посада , то мають зберігатися всі Ваші 1.5 ставки.

За таких умов, якщо така виплата Вам нараховувалась як середньомісячна заробітна плата.

У випадку, якщо мало місце суміщення посад або нарахування здійснювалось за рахунок певних доплат, тощо, тоді , на жаль, буде 1 ставка.

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 16
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0677467012
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх