як можна примусити дочку доглядати свою хвору матір

04.01.2017

скажіть будь ласка як я можу примусити свою матір доглядати її стареньку маму (без учаті їх обох) тобто чи можу я звернутися самостійно до суду про примусовий догляд так як бабуся проживає в Черкаській обл. а моя мати в Київській. Куди мені потрібно звернутися?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вам вечора, шановна пані Леся.

"Примусити" ДИТИНУ ДОГЛЯДАТИ БАТЬКІВ - не можливо.

Що можливо - стягнути алімнти на утримання.

Для цього, візьміть від бабусі нотаріальну довіреність та від її ім'я вчинить позов до мами.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:0963753599
Skype:yurist4201
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Якщо буде бажання відячити грошима, ПриватБанк картка № 4731185608235054 або у Біткоінах ( в кого вони е) ось тут https://btcbank.com.ua/p/hcLldB це біткоін-банк, а ось адреса мого гаманця 123ZkFPg4W7a7ZVjS8qi1TTnkf8kpGXfoc

Доброго вечора, Леся. Примусити доглядати за батьками ніхто нікого не має права. В ст. 202 СК України передбачена лише можливість стягнення аліментів на непрацезданих батьків:

1. Повнолітні дочка, син зобов'язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.

2. Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов'язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.

Для зверення до суду, потрібно взяти довіренність від бабусі. Але предметом позову може бути тільки стягнення аліментів з вашої матері на бабусю.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації



Загрузка
Наверх