Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 19
Телефон: 0963753599
Телефон: 0686454848
не в мережі
Фото користувача
Коноваленко Олександр Юрійович
м. Запоріжжя (Оріхів)
відповідей за тиждень: 5
Телефон: 066-266-74-38; 097-305-97-44


Відповіді юристівВідповіді юристів

використання печаток підприємцями

03.01.2017

чи повинна завірятися печаткою довіренність ФО-П, фізичній особі, яка дає право представляти її в центрах надання послуг?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, пане Володимир.

Згідно ст.ст. 244, 245 ЦКУ, таку довіреність ФОП. може завіріти лише нотаріально. Центр надання адмін. послуг, у випадку якщо довіреність ФОП. не посвідчена нотаріально має право, а на мою думку і повинен відмовити повіреному ФОП.

Не залежно від того, е печатка ФОП. чі ні.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:0963753599
Skype:yurist4201
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Якщо буде бажання відячити грошима, ПриватБанк картка № 4731185608235054

Доброго вечора, Володимир. Нажаль, данне питання в законодавстві до кінця не врегульовано. ФОП не має правового статусу юридичної особи, тому довіреність від імені такої особи видається нею як від фізичною особою з додержанням законодавчих вимог щодо форми та змісту складання такої довіреності. Законодавство прямо не забороняє видавати довіреність фізичній особі для предсталення ФОП у центрах надання послуг, а також точно не вказує вичерпний перелік змісту дій, які ФОП зобов’язаний вчиняти особисто. Печатка на довіренності не завадить (якщо вона є у ФОП), але якщо довіренність із печаткою ФОП не приймуть в центрі надання послуг, тоді потрібно завіряти довіренність нотаріально.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

Загрузка
Наверх