Землекористувачі

15.01.2021

Прошу відповісти на 2 питання-1.чи мають право землекористувачі на орендованій земельній ділянці(або на земельній ділянці без договору оренди) комунальної форми власності розпоряджатись на свій розсуд тими комунікаціями, які проходять по даній земельній ділянці(водопровідні мережі)і не допускати ремонтні бригади для ремонту водопровідних мереж,якщо вони не є власниками даної ділянки.

2.хто повинен контролювати даних землекористувачів?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня.

Якщо відсутній договір оренди земельної ділянки, то вважаються, що такі особи володіють майно без достатніх правових підстав на нього, що є підставою для звернення з позов в порядку ст. 1212 ЦКУ.

Ні, дії таких землекористувачів є неправомірними незалежно від того чи наявний договір оренди чи ні.

В даному випадку, для застосування відповідного самоврядного контролю необхідно звертатися до органу місцевого самоврядування.

У разі необхідності детальнішої консультації, то звертайтесь через мій профіль.

Зв'язатися з юристом
Марта Змисла , місто Львів
Телефон:+38(099)445-52-40
E-mail:martazmysla@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Попередня консультація безкоштовна. Складання процесуальних документів та повний юридичний супровід - ціна договірна. Подяка приймається на картку Приват Банк 5168757396816854



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 7
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0964989772
не в мережі
Фото користувача
Your Protect
м. Миколаїв
відповідей за тиждень: 7


Загрузка
Наверх