Квартиру, яка була по заповіту моя після смерті спадкоємця продали

14.01.2021
Розділ: Наследство

Десять років тому склали заповіт, у якому я після смерті жінки (квартира якої), успадковую її квартиру. Останнім часом ми не часто спілкувались, недавно вона померла, мені ніхто не повідомив, дізналася випадково.

Її співмешканець каже, що вона продала квартиру. Виходить ні на який спадок мені розраховувати уже не треба?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрий вечір, Влада.

В даному випадку, щоб відповісти на Ваше запитання необхідно більше інформації. Необхідно з'ясувати на якій підставі відчужене майно, яке входила до складу заповіту. Можливо наявні підстави для визнання відповідного правочину недійсним.

У разі необхідності консультації, то звертайтесь через мій профіль.

Зв'язатися з юристом
Марта Змисла , місто Львів
Телефон:+38(099)445-52-40
E-mail:martazmysla@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Попередня консультація безкоштовна. Складання процесуальних документів та повний юридичний супровід - ціна договірна. Подяка приймається на картку Приват Банк 5168757396816854

Добрий ранок. Якщо спадкодавець перед смертю відчужив частину свого майна (продав чи відчужив за іншим договором), то воно не входить до складу спадщини. На відміну заповіту, при укладенні дарчої як договору дарування відчужувач після її укладення не має права відчужувати майно, яке вже вважається не його майном.

Можете звертатись до мене для надання додаткових правових послуг. Я можу суттєво допомогти у відстоюванні Ваших прав на цю квартиру.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-150 грн. за годину безпосередньо праці.

Доброго дня, Влада.

Чинність заповіту встановлюється на час відкриття спадщини.

Якщо на момент смерті заповідача квартира не належала її на праві власності, тоді вона не входить до складу спадщини, а заповіт в цій частині буде недійсним.

Вам треба звернутись до нотаріуса, отримати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Витяг на цей об"єкт нерухомості та дізнатись, коли та за якої підстави було здійснено відчуження цієї квартири.

Зв'язатися з юристом
Юношева Любовь Юрьевна, місто Харків
Телефон:+380952114823
E-mail:uristka965@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Стоимость юридических услуг всегда определяется индивидуально по каждому делу/ ситуации/ проблеме для каждого клиента и зависит от объема и сложности работы, которую требуется выполнить, количества времени, необходимого для её выполнения.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 7
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0964989772
не в мережі
Фото користувача
Your Protect
м. Миколаїв
відповідей за тиждень: 7

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх