Стипендії.

28.12.2016

Який відсоток студентів, згідно рейтингу отримуватимуть академічну стипендію?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Відповідно до Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою кабінету міністрів від 28 жовтня 1994 року, такі стипендії призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів. Вони призначаються двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

За матеріалами kmu.gov.ua, з 2017 року планується, що стипендію отримуватимуть ті студенти, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. На 90% місце в рейтингу визначатиме навчальна успішність, а на 10%–критерії, що визначить ВНЗ. За планами, отримуватимуть стипендії 50 % студентів, з них 43%–отримуватимуть академічні стипендії за рейтинговою системою, а соціальну отримуватимуть 7%.

За законом «Про вищу освіту», розмір стипендіального фонду вищого навчального закладу повинен забезпечувати виплату академічних стипендій не менш як двом третинам і не більш як 75 відсоткам студентів (курсантів невійськових вищих навчальних закладів) денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії. Академічні стипендії виплачуються не менш як двом третинам студентів (курсантів) кожного курсу (крім першого семестру першого року навчання) за кожною спеціальністю, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії. Академічну стипендію отримують студенти (курсанти), які згідно з рейтингом, складеним у вищому навчальному закладі за результатами семестрового контролю, здобули найкращі результати навчання. До проведення першого семестрового контролю академічна стипендія у мінімальному розмірі призначається всім студентам (курсантам), зарахованим до вищого навчального закладу на перший курс навчання.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків та робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами-від 200 грн. за день.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: margarita88@i.ua
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 21
Телефон: 0963753599
Телефон: 0637323860
Телефон: 0963202046 0959153942


Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх