Чи вважається використаним право на приватизацію

04.12.2020

Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи вважається використаним право на приватизацію якщо у 2009 р. було оформлено земельну ділянку 0,67га для ведення ОСГ. Чи можливо на даний момент оформити виділений 1га землі, за межами населеного пункту

Ваш коментар *

Відповіді юристів

На основании чего выделялась земля .? что написано в решении?

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Згідно поданої заяви на підставі розділу 4 глави19 ст.118,119ЗКУ.

Вирішила передати у приватну власність земельну ділянку розміром 0,84га в т.ч. для обслуговування житлового будинку і господарських будівель 0,17га, для ведення ОСГ 0,67

Так можете добрать до нормы 2 га на основании ст 5 закон про селянське господарство

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх