Черга на житло військовослужбовцям.

01.12.2020

Доброго дня! Чоловік військовослужбовець. Чи може він стати на чергу на житло, якщо неповнолітні його діти мають даровані частини житла? Дякую!

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Ірино!

Стаття 12 Закону України "про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей" передбачає можливість в/с стати до квартирної черги із метою поліпшення житлових умов, обмеження цього права відсутні у відповідності до Вашого запитання.

Окрім того, і у відомчих наказах МОУ таких обмежень не міститься.

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх