Чи потрібно вступати в право наслідування

Доброго дня, кілька років тому помер мій брат, на момент смерті був одружений и мав дитину. За братом числилась частина квартири моєї матері. На момент смерті він не проживав в цій квартирі і не був там зареєстрован. Зараз моя мати хоче продати квартиру, чи будут проблеми с продажем? Моя мати повинна вступити в права наслідування, навіть якщо вона є власником ліцевого рахунку квартири?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Оксана Юріївна!

Так , якщо Ваш брат був власником частини квартири (спільної сумісної чи суспільної часткової власності) необхідно успадковувати це майно за законом (якщо не було заповіту)

Річ у тім, що якщо не було заповіту, то відповідно до вимог статті 1261 Цивільного Кодексу України визначається наступним чином :

У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Реєстрація місця проживання не впливає на право власності на нерухоме майно.

Для детальної консультації звертайтесь особисто. На все добре!

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх